Dodatki i akcesoria Moda

Kopertówki, czyli torebki na wyjątkowe okazje

kopertówki

Czekają Cię w najbliższym czasie ważne wydarzenia i imprezy rodzinne, takie jak wesele, chrzciny czy impreza firmowa? Sprawdź jakie kopertówki są teraz najbardziej modne i jak wybrać odpowiednią, aby była nie tylko stylowa, ale i praktyczna!

Czym jest torebka typu kopertówka?

Torebka jest atrybutem kobiecym już od wielu, wielu lat. Przez cały ten czas przez rynek przewinęły się tysiące rodzajów i modeli torebek. Wśród nich znalazły się też oczywiście kopertówki. Czym one są? Kopertówką nazywamy niewielkich rozmiarów torebkę koktajlową. Z założenia jest to więc dodatek na ważniejsze imprezy. Powinny się zmieścić w niej wyłącznie telefon, torebka, ewentualnie niewielki puder oraz pieniądze czy dokumenty, czyli to co zawsze chcemy mieć przy sobie. Tego rodzaju torebki przez lata miały najróżniejsze kształty, jednak najbardziej popularnym jest niewielki prostokąt mieszczący się w jednej dłoni.

Jakie kopertówki są teraz modne?

Zbliża się dla Ciebie sezon ważnych wydarzeń i imprez wizytowych? Koniecznie zainwestuj w modą kopertówkę, która pasować będzie do każdego eleganckiego stroju. Najmodniejsze są obecnie torebki o prostym kroju bądź kształcie trapezu równoramiennego. Mogą mieć zdobienie w kształcie dużego koła, za które możemy powiesić kopertówkę na ręce. Jeśli planujesz zainwestować w wyłącznie jedną torebkę na wiele okazji, postaw na kolor nude, czarny bądź srebrny albo złoty, w zależności od tego jakiego koloru dodatku najczęściej nosisz. Taka torebeczka będzie służyła Ci latami i zabierzesz ją na każdą imprezę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *