Lifestyle

Mróz Osiedle Rzniw

mróz osiedla rzniw to modna, najnowsza książka polskiego pisarza kryminalnego

Remigiusz Mróz to polski prawnik, ale również wybitny pisarz, który mimo młodego wieku od lat pozostaje w czołówce polskich pisarzy literatury kryminalnej. Nominowany do wielu nagród literackich, a wg. Wprost był najlepiej zarabiającym polskim pisarzem 2019 roku. Ostatnia książka, jaką wydał Mróz Osiedle Rzniw jest całkowicie zaskakująca, mimo tego, że pozostaje nadal w typowym dla autora klimacie polskiego, mrocznego realizmu.

książka mróz osiedle rzniw to najnowsza propozycja autora, całkowicie zaskakująca i odmienna!

Powieść dla fanów autora

Mróz Osiedle Rzniw stworzył zgodnie z własnym, interesującym stylem – powieść jest pełna akcji, trzymająca w napięciu i pełna przemocy. Dzięki prawniczemu wykształceniu pisarza jest ona napisana profesjonalnie. Remigiusz Mróz rozumie świat przestępczości, zna go na wylot. Sprawia to, że historia opowiadana w jego książce jest realistyczna i… mocna. Specyficzny, charakterystyczny jego powieściom klimat niepokoju i niebezpieczeństwa jest zdecydowanie widoczny. Jednak jest to lektura w pewien sposób inna, niż zawsze.

Mróz na blokowisku

Wspomniana książka jest wyjątkową pozycją. Mróz Osiedle Rzniw napisał ją w bardzo polskim klimacie, nieco innym, niż wcześniejsze powieści. Bohaterowie z blokowisk, bolesne ubóstwo wczesnych lat dwutysięcznych, osiedle, którego nie do końca jesteśmy w stanie umiejscowić w konkretnym mieście… Zaskakująca wydaje się również hiphopowa playlista, jaka zdaje się towarzyszyć głównemu bohaterowi powieści. To wszystko sprawia, że z każdą kartką chce się więcej! Warto przeczytać!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *