Uroda

Skuteczne produkty do wybielania zębów

Marzysz o białym uśmiechu każdego dnia? Teraz jest to możliwe, przeczytaj nasz artykuł na temat produktów do wybielania zębów.

Jakie produkty do wybielania zębów są skuteczne?

W aptekach i drogeriach znajdziemy wiele specyfików, których zadaniem jest rozjaśnienie przebarwień na szkliwie naszych zębów. Niestety nie każdy sposób jest dla nas wskazany lub po prostu nie zadziała. Produkty do wybielania zębów należy wybierać mądrze i w konsultacji z lekarzem. Jeśli nie chcemy wykonać zabiegu u dentysty, wypróbujmy mniej inwazyjne sposoby. Jednym z nich są pasty do zębów zawierające aktywny węgiel. U części osób po kilku tygodniach widoczna jest różnica, ale efekt ten widoczny będzie w przypadku mało rozszerzonych przebarwień. Do domowych metod zaliczymy stosowanie skórki od banana czy soku z cytryny. Tutaj efekty mogą być dużo mniej spektakularne. Warto również uważać na substancję zawarte w soku, ponieważ mogą podrażnić i uszkodzić szkliwo. W internecie znaleźć możemy również inne metody, które reklamowane są jako bardzo skuteczne. Jednym z nich jest wybielanie za pomocą lampy LED i specjalnego żelu.

Wybielanie za pomocą nakładki LED

Produkty do wybielania zębów w postaci żelu i nakładki LED to doskonałe rozwiązanie dla każdego. Metoda ta jest wygodna oraz bardzo bezpieczna. Wystarczy, że przez 6 dni użyjemy żelu, a następnie nałożymy nakładkę z niebieskim światłem. Reakcja fotochemiczna skutecznie rozjaśni biel naszych zębów nawet o kilka stopni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *