Odzież damska Uncategorized

Do jakich stylizacji nosić majtki push up?

majtki push up

Ostatnim, niekwestionowanym hitem stała się bielizna damska push up. Wykorzystywana jest zarówno do codziennych stylizacji, jak i bardziej wyjściowych okazji. Majtki push up przepięknie modelują sylwetkę, podkreślając kształt bioder i przepięknie prezentując nasze naturalne kształty. Sprawdź, jak można je nosić, aby najlepiej wykorzystać ich potencjał!

Jak wygląda taka bielizna?

Z wyglądu może nie różnić się za bardzo od każdej innej, codziennej bielizny. Posiada ona jednak dodatkowo wypełnienie na pośladkach, które analogicznie do stanika push up, ma na celu podnoszenie naszych ud do góry. Wkładki mogą mieć różny materiał — zazwyczaj są silikonowe, ale bywają różniej gąbkowate. Efekty najlepiej będzie widać, jeśli założymy je do czegoś obcisłego, ale oczywiście nie jest to obowiązkowe i możemy dobierać je do takich stylizacji, w jakich czujemy się komfortowo. Wbrew pozorom, takie majtki są noszone nie tylko przez kobiety z mniejszymi pośladkami. Często kobiety z naturalnie większymi biodrami, które zwyczajnie potrzebują trochę pomocy w stylizacji.

Jak dobrać odpowiednie majtki push up?

Przede wszystkim najważniejszą zasadą dobierania tego typu bielizny jest nieprzesadzanie z rozmiarem. Chcemy przecież uzyskać naturalny oraz wiarygodny efekt. Przyjmuje się więc, aby nie powiększać pośladków o więcej niż jeden rozmiar do góry. Oczywiście najlepiej jest po prostu ocenić wizualnie, z jakiego efektu będziemy zadowolone. Majtki push up powinny być subtelnym dodatkiem, ale niewidocznym dla osób trzecich!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *