Uncategorized

Garnitur ślubny Carlo

garnitur ślubny Carlo

Dzień ślubu coraz bliżej, a Ty nadal nie kupiłeś garnituru? Faktem jest, że zakup ten nie należy do najprostszych wyborów i w dużej mierze zależy od Twojego podejścia – czy sugerujesz się bardziej wyglądem i wybierasz garnitur ślubny Carlo, czy stawiasz na praktyczne rozwiązania.

Czym się kierujesz przy wyborze garnituru?

Są dwa różne podejścia do tematu ubioru ślubnego. Jedna grupa osób chce tego wyjątkowego dnia postawić na wszystko co najlepsze i najdroższe – restauracja, dekoracja, samochód, obrączki, ubranie szyte na miarę, a samo wydarzenie ma dokładnie rozpisane od wielu miesięcy i żyje tym każdego dnia. Wszystko musi być perfekcyjne i zdecydowanie najlepsze. Z kolei druga grupa ma bardziej pragmatyczne podejście, nie traktując ślubu jakoś wyjątkowo i rozsądnie wydając każdą złotówkę. W naszym sklepie obie te grupy znajdą coś idealnego dla siebie, jednak garnitur ślubny Carlo zdecydowanie będzie skierowany do tej pierwszej grupy.

garnitur ślubny Carlo

Nasz garnitur ślubny Carlo

Jeżeli w dniu ślubu chcesz wyglądać wyjątkowo – nic nie zapewni Ci tego w takim stopniu jak nasz garnitur ślubny Carlo. Jest to jedna z bardziej strojnych pozycji w naszej ofercie. Słowo przepych nabiera w tym przypadku nowego znaczenia – nasz garnitur składa się z dwóch części, z możliwością doszycia kamizelki. Marynarka typu surdut posiada kołnierz wywijany na stójce oraz duże ozdobne guziki. Prawdziwą ozdobą jest jednak sama tkanina, z której został uszyty garnitur. Jest ona zdobiona delikatnym jasnogranatowym haftem. Poliestrowa tkanina sprawia, że marynarka jest wytrzymalsza i odporniejsza na zagniecenia, natomiast Spodnie wykonane w całości z owczej wełny wysokoskrętnej są niezwykle przewiewne i przyjemne w dotyku. Jest to więc zestaw ślubny zdecydowanie skierowany do osób poszukujących produktu Premium. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *