Fryzury

Truskawkowy blond – hit 2021!

Hitem 2021 roku jest świetny, nowy na rynku fryzjerskim kolor – truskawkowy blond, który świetnie pasuje dziewczynom o jasnej cerze i ciemnej oprawie oczu. Kolor ten, to połączenie klasycznego blondu z odcieniem czerwieni lub różu. Stał się ostatnio najgorętszym trendem, coraz częściej można zauważyć na ulicy kobiety z takim odcieniem włosów.

Ekstrawagancja?

Truskawkowy blond o dziwno wcale nie jest bardzo ekstrawaganckim kolorem dla nastolatek. Odcień ten może wyglądać u każdej z pań inaczej. Może być zarówno bardziej ciepły, jak i chłodny. Wybierając truskawkowy blond kobiety będą czuły się lekko, dziewczęco i bardzo słodko. Nie wydaje się to być odcień dla pań, pracujących w biurze lub kancelarii prawnej, ale jeśli jesteś przedstawicielką branży reklamowej – może być to niesamowity sposób na wyróżnienie się spośród wielu innych, oryginalnych osób.

A może ombre?

Truskawkowy blond może też przybrać formę ciekawego truskawkowego ombre albo sombre. Taką koloryzację warto na początek przeprowadzić wybierając szamponetkę, a dopiero później – farbę o trwałym barwieniu. Oczywiście, jak przy każdym samodzielnym farbowaniem włosów, warto zapoznać się z ulotką, by nie zniszczyć włosów zbyt długim trzymaniem na nich farby. Do zrobienia ombre będziemy potrzebować zarówno blond farby jak i malinowej lub czerwonej na końce. Efekt z pewnością będzie ciekawy, jednak nie warto spieszyć się z nakładaniem farby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.