Dodatki i akcesoria Uroda

Folia do tatuażu, czyli ciekawy sposób na tymczasowe tatuaże!

folia do tatuażu

Wyjeżdżasz na wakacje i pragniesz małej odmiany w swoim wyglądzie? Stwórz własne, niepowtarzalne tatuaże tymczasowe, dzięki domowej drukarce! Potrzebna Ci będzie jedynie wspomniana już drukarka, ploter hobbystyczny oraz folia do tatuażu.

Tatuaże tymczasowe, czyli jakie?

Tatuaże tymczasowe, od klasycznych tatuaży, różnią się tym, że nie zostają z nami na stałe. Możemy je zmyć po określonym czasie, zazwyczaj jednym do kilku dni. Do ich wykonania nie potrzeba profesjonalnego salonu tatuażu, ani tym bardziej – żadnych igieł. Stworzymy je sami i przykleimy, bez najmniejszego bólu. Dzięki temu, iż tatuaże tego typu są tymczasowe, sprawdzą się podczas wyjazdów wakacyjnych, a także różnego rodzaju imprez, np. wieczoru panieńskiego, baby shower, Sylwestra czy urodzin. Co ważne, są całkowicie bezpieczne dla naszego zdrowia. Tatuaże tego typu możemy wykonywać zarówno na sobie, jak i u dzieci. Wystarczy wybrać i stworzyć odpowiedni kształt – np. bajkowe postaci.

Drukarka, ploter i folia do tatuażu

Aby wykonać tymczasowe tatuaże, potrzebna nam będzie jedynie domowa drukarka, niewielki ploter hobbystyczny, a także specjalna folia do tatuażu. Ich wykonanie jest naprawdę szybkie i proste. Doskonale poradzimy sobie z tym sami i stworzymy wyjątkową dekorację ciała. Folia do tatuażu jest całkowicie bezpieczna i w pełni zmywalna. Trwałość wykonanego w ten sposób tatuażu to około jeden, maksymalnie dwa dni. Aby pozbyć się tatuażu, wystarczy zmyć go za pomocą bawełnianej szmatki lub gąbki do ciała i ciepłej wody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *