Moda Odzież damska

Maja Sablewska – dlaczego warto naśladować jej styl?

maja sablewska

Maja Sablewska została okrzyknięta jedną z najlepiej ubierających się polek. Zdecydowanie ma niebanalny styl, którym warto się inspirować.

Kim jest Maja Sablewska?

Dziś nazwisko Sablewskiej kojarzy prawie każdy. To polska menedżerka muzyczna, doradca wizerunkowy, a także prezenterka telewizyjna i celebrytka. Maja urodziła się 4 kwietnia 1980 roku w Sosnowcu. Mając 16 lat założyła fanklub Natalii Kukulskiej, co ostatecznie, po wielu spotkaniach z artystką, pozwoliło jej na przeprowadzkę do Warszawy, a później również współpracę z takimi gwiazdami jak Doda, Marina Łuczenko, czy Edyta Górniak. Kiedy Maja Sablewska postanowiła zakończyć karierę jako menadżerka, rozpoczęła współpracę ze znanymi markami modowymi, np. Mohito. Rozpoczęła również prowadzenie programu telewizyjnego o modzie: „Sablewskiej sposób na modę”. Stała się też autorką dwóch książek o modzie i stylu życia.

Jakie trendy warto od niej „skopiować”?

Styl Mai Sablewskiej można określić jako oryginalny i odważny. Jako jedna z pierwszych celebrytek w Polsce do swoich stylizacji zaczęła wykorzystywać ubrania z drugiej ręki. Dzięki niej buszowanie po outletach, a nawet lumpeksach stało się po prostu modne. Znana jest przede wszystkim z rockowych, a często wręcz grunge’owych stylizacji. W jej outfitach przewijają się takie elementy jak ciężkie, skórzane buty, skórzana ramoneska, oversizowe marynarki, wzorzyste rajstopy czy białe koszule. Dobiera do nich klasyczną, często bardzo delikatną biżuterię, która doskonale dopełnia taki mocny styl. Jeśli lubisz ubierać się odważnie i modnie, koniecznie zainspiruj się stylem Sablewskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.