Uncategorized

Płaszcze męskie na sezon jesienno-zimowy

Ładna pogoda już nas opuszcza, a co za tym idzie, trzeba wyjąć z szafy cieplejsze ubrania. Wiedz, że możesz wyglądać elegancko niezależnie od aury. Pomoże Ci w tym ciepły płaszcz. Jakie płaszcze męskie sprawdzą się w tym sezonie? Przyjrzyjmy się temu.

Który wybrać, by wyglądać stylowo, a jednocześnie czuć się komfortowo nawet przy niskich temperaturach? Za najbardziej elegancki i klasyczny płaszcz uważany jest klasyczny płaszcz z prostymi klapami zapinany na trzy guziki i posiadający proste kieszenie, lub kieszenie z patkami. Uniwersalne będą kolory granatowy i czarny oraz szara jodełka. Płaszcze męskie można założyć do garnituru, ale też marynarki i bawełnianych spodni. Ważne, aby płaszcz sięgał maksymalnie do kolana. Na wiosnę i lato możesz zastąpić płaszcz męski klasycznym bawełnianym trenczem w kolorze grantowym, czarnym lub beżowym. Jeśli cenisz sobie nieco bardziej sportowy styl wybierz krótszy, dwurzędowy płaszcz inspirowany dawnymi latami.

Smart casual

Płaszcze męskie, które sprawdzą się w tym sezonie są ponadczasowe i pasują do wielu stylizacji. Nie trzymajmy się już sztywno ram, które nakazują zakładanie eleganckich płaszczy tylko i wyłącznie do eleganckiego obuwia – te czasy już za nami. Spokojnie możesz założyć swoje ulubione sneakersy i nadal wyglądać elegancko z nutą casualu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *