Moda Odzież damska Uncategorized

Jakie wiosenne okrycia wierzchnie damskie wybrać?

wiosenne okrycia wierzchnie damskie

Wiosna jest porą roku, w której warto znaleźć chwilę czasu na zorganizowanie porządków w garderobie. Grube zimowe kurtki i płaszcze na pewno nie będą Ci potrzebne aż do późnej jesieni, więc warto schować je na kilka miesięcy i zrobić miejsce w szafie na lżejsze ubrania. Czy wiesz, jakie wiosenne okrycia wierzchnie damskie będą modne w tym roku?

Wiosenne okrycia wierzchnie damskie- swetry i kardigany

Wiosenne okrycia wierzchnie damskie powinny być lekkie i zwiewne, kiedy temperatura na zewnątrz na to pozwala. Świetną propozycją na coraz cieplejsze dni będą różne swetry i kardigany. W tym roku moda obraca się wokół delikatnych i pastelowych odcieni. Beżowy sweter z zielonymi i jasnoniebieskimi akcentami idealnie wkomponuje się w obecne trendy. Swetry i kardigany mogą być noszone w codziennych stylizacjach i są nieodłącznym elementem mody wiosennej.

wiosenne okrycia wierzchnie damskie

Kurtki i płaszcze na chłodniejsze dni

W czasie wiosny temperatura waha się i należy mieć na uwadze obecność gwałtownych zmian pogody. By temu zaradzić, w Twojej szafie powinny się znaleźć również cieplejsze wiosenne okrycia wierzchnie damskie. Dobrym pomysłem będzie zakup lekkiego płaszcza lub dzianinowej kurtki. Takie okrycia można szczelnie zapiąć na zamek i uchronić się przed chłodem, deszczem lub ostatnimi opadami śniegu. Ciemnogranatowe i beżowe odcienie świetnie sprawdzą się tej wiosny. Płaszcze sprawdzą się w eleganckich połączeniach, a kurtki są świetnym elementem każdej sportowej stylizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.