Manicure / Pedicure

Princess Effect, czyli manicure jak z bajki

Princess Effect przemieni Cię w prawdziwą królewnę

Jeśli jesteś miłośniczką paznokci i śledzisz najnowsze trendy w branży manicure, na pewno słyszałaś o pyłku do paznokci Princess Effect. To unikatowy dodatek, który daje możliwość uzyskania niesamowitego efektu na paznokciach. Romantyczna i elegancka stylizacja, wykorzystująca najnowsze trendy w manicure, pozwala każdej kobiecie poczuć się jak prawdziwa królewna.

Paznokcie prawdziwej księżniczki

Pyłek to taki element, który w bardzo prosty sposób może odmienić wygląd naszych paznokci. Szczególnie warty uwagi jest produkt Princess Effect, który dostępny jest w wielu kolorach. Od delikatnego różu, przez królewski złoty, aż po tajemniczy fiolet i błyszczący srebrny. Jego mieniące się drobinki i kolorowe refleksy tworzą na paznokciach niesamowity efekt, który kojarzy się z baśniowym światem księżniczek.

Unikatowa stylizacja paznokci jest możliwa dzięki Princess Effect

Jak stosować pyłek Princess Effect?

Aby uzyskać pożądany efekt, należy zacząć od odpowiedniego przygotowania paznokci. Najpierw trzeba je wyrównać, oszlifować i zmatowić, aby lakier miał dobrą przyczepność. Następnie nakładamy bazę i utwardzamy ją w lampie UV lub LED. Kolejnym krokiem jest nałożenie wybranego, kolorowego lakieru hybrydowego, który zostanie utwardzony w lampie. Gdy lakier jest już suchy, nakładamy top coat i posypujemy pyłkiem do paznokci Princess Effect w wybranym odcieniu. Po zakończeniu aplikacji znów utwardzamy w lampie i usuwamy warstwę dyspersyjną. Dzięki temu pyłkowi uzyskamy niezwykły efekt, który zachwyci nie tylko nas, ale również osoby z naszego otoczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *