Manicure / Pedicure

Farbki akrylowe do paznokci od Indigo!

Farbki akrylowe do paznokci

Stylistki paznokci, które posiadają własne salony kosmetyczne powinny być stale na bieżąco z nowościami. Nieodłączną częścią zdobień są farbki akrylowe do paznokci. Są one dostępne w bardzo wygodnych buteleczkach z aplikatorem. W ten sposób praca z farbkami jest o wiele szybsza. Są atrakcyjne wizualnie, dzięki czemu doskonale prezentują się razem z pozostałymi produktami na toaletce czy półce w salonie kosmetycznym. Sprawdź jakie warto wybrać!

Farbki akrylowe do paznokci

Farbki akrylowe do paznokci – co to takiego?

Każda stylistka paznokci z pewnością to wie. Jednak wart wspomnieć, że farbki akrylowe do paznokci to połączenie wody oraz spoiwa syntetycznego. Konsystencja farbek jest zwykle płynna lub w formie zawiesiny. W ofercie Indigo znajdziesz farbki dostępne są w wielu kolorach i odcieniach. Pozwalają one tworzyć znakomite kompozycje na paznokciach. Po skończeniu kreowania wzoru na paznokciu należy wykończyć go warstwą żelu.

Farbki akrylowe do paznokci w ofercie Indigo!

Farbki akrylowe do paznokci, które dostępne są w ofercie Indigo cechuje wysoka jakość, nietoksyczność i wodo-rozcieńczalność. Dedykowane do malowania precyzyjnych linii, a także do cieniowania, czy tworzenia wyjątkowych światłocieni. Sprawdzą się one w przypadku tworzenia zdobień technikami: One Stroke, Zhostovo czy florystycznych wzorów w stylu Folk Art. Powstały one z myślą o wymagających stylistkach paznokci oraz klientkach. Warto zapoznać się z całą gama kolorów i wybrać te, które na stałe zagoszczą w Twoim salonie kosmetycznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *