Biżuteria

Na pamiątkę wspólnych wakacji – naszyjnik z palmą

Wakacyjny czas często wspominamy nawet mroźną zimą, oglądając wieczorem przy kominku zdjęcia ze wspólnych wypraw. Piękne widoki przypominają nam o niesamowitych miejscach, które zwiedziliśmy, plażach, na których wygrzewaliśmy się i opalaliśmy, a także beztroskim i radosnym śmiechu, który było słychać co dzień. Takie zdjęcia z rajskich wysp to niewątpliwie skarb pozwalający przenieść się tam na powrót we wspomnieniach. Jednak nie tylko one mogą być naszą pamiątką z wojaży. Świetnie sprawdzi się też naszyjnik z palmą.

Drobiazg o dużym znaczeniu

Naszyjnik z palmą może sprawdzić się wspaniale jako pamiątka z urlopu w tropikach, ale także, jako naszyjnik przyjaźni! Dwa identyczne naszyjniki będą wspaniałym prezentem dla przyjaciółek spędzających wspólnie wakacje – tym samym element biżuterii będzie nie tylko oznaką dozgonnego uczucia, ale też czymś, co je łączy.

Od wakacji do wakacji

Czas spędzany w miłym towarzystwie mija bardzo szybko. Nic więc dziwnego, że po zakończonym urlopie chce się już kolejnego! Błyszczący na szyi naszyjnik z palmą będzie przypominał o tym, że wakacje są co roku więc kolejna wyprawa z ukochaną przyjaciółką jeszcze przed nami. Każda z posiadaczek będzie mogła zakładać go zarówno do wiosennych i letnich strojów, jak i jako przełamanie zimowych stylizacji z grubym wswetrem w roli głównej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *