Biżuteria Dodatki i akcesoria

Bransoletka z hematytu na Dzień Matki

bransoletka z hematytu

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki. Jeśli jeszcze nie kupiłaś prezentu dla swojej mamy lub nie wiesz, co mogłabyś jej wręczyć w tym wyjątkowym dniu postaw na bezpieczną propozycję, którą doceni każda kobieta. Bransoletka z hematytu będzie świetnym dodatkiem oraz symbolem wyrażenia wdzięczności i głębokiej więzi między rodzicem a dzieckiem. Dodatkowo taki upominek ma swoje szczególne znaczenie w ezoteryce. Poznaj jej dobroczynne właściwości.

Co to jest hematyt?

To wyjątkowy minerał, którego właściwości znane są już od czasów starożytnych. Jego nazwa pochodzi ze starogreckiego języka i w tłumaczeniu na polski oznacza krew. Ma to związek z barwą kamienia, która w sproszkowanym stanie przypomina kolor krwi. Minerał wykorzystywany jest w jubilerstwie i naukach o otwartym postrzeganiu rzeczywistości oraz rozwoju duchowym. Bransoletka z hematytu jest najczęściej wybieranym rodzajem biżuterii z udziałem tego zdrowotnego kamienia półszlachetnego.

bransoletka z hematytu

Jakie właściwości zdrowotne posiada bransoletka z hematytu?

Biżuteria wykonana z tego minerału może wpływać pozytywnie na choroby hematologiczne. Reguluje niedokrwistość i cykle menstruacyjne oraz zwiększa poziom wyłaniania żelaza. Według ezoteryki bransoletka z hematytu wpływa na stabilizację, harmonię, wytrwałość oraz wewnętrzną siłę. Szczególnie zalecana jest w trudnych momentach życia i chwilach obniżonej motywacji do wykonywania codziennej pracy. Kamień noszony blisko ciała pomoże odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Biżuteria z jego udziałem idealnie sprawdzi się jako prezent dla bliskiej nam osoby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.