Manicure / Pedicure

Indigo Be My Habibi

Indigo Be My Habibi

Kolor różowy inspiruje wiele stylistek do tworzenia z jego udziałem nowych trendów w manicure hybrydowym. I właśnie z miłości do różowych paznokci powstał lakier Indigo Be My Habibi. Różowe paznokcie są idealnym pomysłem na manicure o każdej porze roku. Ten kolor kryje w sobie wiele emocji i nastrojów, jest więc stosunkowo uniwersalnym wyborem na manicure.

Dla kogo jest lakier Indigo Be My Habibi?

Indigo Be My Habibi jest to kolor kobiecy i niezwykle efektowny. Ten delikatny, wiosenny lakier hybrydowy na naszych paznokciach potraf i dodać pewności siebie i poprawić nastrój w pochmurny dzień. Odcień, jaki prezentujemy, to najdelikatniejszy róż, który jest doskonały dla dziewczyn, które lubią manicure subtelny, nienachalny i minimalistyczny. Paznokcie w tym odcieniu różu pasują do każdej stylizacji to idealny wybór do biura, ale i również na wielkie wyjście. Różowy kolor to świetny kompan innych kolorów, pięknie współgra z błękitem, zielenią i bielą. Liliowy róż w połączeniu ze złotem lub srebrem wygląda dostojnie i świeżo.

Indigo Be My Habibi

Znaczenie koloru

Kolor różowy w naszym odcieniu Indigo Be My Habibi zawiera w sobie same pozytywne skojarzenia i od dziesiątków lat ma nacechowanie pozytywne. Jest kojarzony z romantyzmem, miłością, ciepłem. Kojarzy się on również z kolorem optymistów, którzy patrzą na świat przez tak zwane “różowe okulary”, ale z drugiej strony jest również kojarzony z przesadną beztroską lekkomyślnością. W kulturze japońskiej kolor różowy jest symbolem kwitnącego kwitu wiśni, który ma kolor pastelowego różu. Dlatego róż w Japonii jest kojarzony z dobrobytem, zdrowiem i radością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *