Uncategorized

Hit na lato – kostium kąpielowy wiązany na plecach

kostium kąpielowy wiązany na plecach

Wraz ze wzrostem temperatury pojawia się potrzeba szortów, podkoszulek na ramiączkach i przewiewnych sukienek. Ale wiesz równie dobrze jak my, że letnia garderoba nie składa się wyłącznie z ponadczasowych, niezbędnych rzeczy. Więc co jeszcze powinniśmy ubrać, aby pokonać upał w tym sezonie? Jakie są najlepsze trendy w modzie na lato 2022, a które odnoszą się do naszego osobistego stylu? Czy kostium kąpielowy wiązany na plecach się do nich zalicza?

Moda letnia 2022

Lato 2022 będzie pracowite, pełne wycieczek na plażę, brunchów i ślubów, które wcześniej były przekładane. Oczywiście, będziesz chciała mieć pewność, że Twoja szafa jest przygotowana i pełna strojów na każdą okazję. Po pierwsze powiedź tak cekinom na codzień! Celebruj każdy dzień, nie bojąc się świecących dodatków. Postaw na buty na platformie, które odpowiednie będą zarówno dla wysokich jak i niskich dziewczyn. Najgorętszym hitem są jedwabne chisty i szaliki w ciekawe wzory. Wybieraj kolory takie jak gorący róż, jasnoczerwony, kobaltowy niebieski, pomarańczowy i żółty, niezależnie od tego, czy będzie to monochromatyczny wygląd z wyrazistym kolorem, czy w połączeniu z neutralnym odcieniem.

Moda plażowa a kostium kąpielowy wiązany na plecach

A na co postawić w przypadku mody plażowej? Hitem są wszelakie wiązania oraz absolutny must have czyli wiklinowa torebka! Wybierz kostium kąpielowy wiązany na plecach w ciekawym zestawieniu kolorystycznym czy też basicowych kolorach z ciekawym dodatkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.