Dom i dodatki

Porównanie foteli Massaggio – czyli krótka historia zmian

Porównanie foteli Massaggio Esclusivo.

Rest Lords to jedna z czołowych firmy, oferujących ekskluzywne fotele masujące. Nieodłącznym elementem ich działalności jest rozwój autorskiej marki foteli masujących. Lata doświadczenia i ciągłych zmian w zakresie proponowanych przez nich produktów skłaniają do tego, aby stworzyć porównanie foteli Massaggio. Oto krótkie podsumowanie, zachodzących na przestrzeni 10 lat zmian.

Od czego się zaczęło?

Pierwszym wprowadzonym do oferty fotelem masującym był model Massaggio Occupato, którego charakterystyczną cechą był mechanizm, działający po wrzuceniu monety. urządzenie umieszczone było w jednym z podłokietników. Cechował się wytrzymałą i solidną konstrukcją, chroniącą fotel zarówno przed intensywnym użytkowaniem, jak i wpływem czynników zewnętrznych, takich jak zalanie czy zapylenie. Obecnie nie jest już dostępny w ofercie sklepu, jednak pewne elementy są nadal dostrzegalne w innych modelach.

Porównanie foteli Massaggio Stravagante.

Krótkie porównanie foteli Massaggio

Ponad dziesięć lat obecności na rynku zaowocowało znacznym rozwinięciem listy proponowanych przez Rest Lords produktów. Z tej okazji warto zrobić porównanie foteli Massaggio, dostępnych w obecnej ofercie:

  • Conveniente – fotel masujący z najdłuższym stażem, obecnie oprócz funkcji masowania, posiadający m.in. możliwość automatycznego, lekkiego rozciągania mięśni nóg i grzbietu.
  • Esclusivo – cieszący się największą popularnością model, oferujący poza standardowymi funkcjami rolkowy masaż stóp , czy też L-Shape. W porównaniu do pierwotnego wariantu uzyskał także elegancki, nowoczesny wygląd.
  • Stravagante – w porównaniu foteli Massaggio wypada na najbardziej rozbudowany wariant. Oferuje precyzyjny masaż 3D, program automatycznego rozciągania, a także pozwala na sterowanie za pomocą aplikacji.
  • Bello – cechują go kompaktowe rozmiary, wiele innowacyjnych funkcji, czy też opcja Zero Gravity, zapewniająca masaż od szyi, aż po pośladki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *