Lifestyle

Zakłamane jedzenie – poznaj prawdę o zdrowym odżywianiu!

zakłamane jedzenie

W dzisiejszych czasach każda z nas chce wyglądać niczym modelka z okładki gazety. Zależy nam na szczupłej i zgrabnej sylwetce i nie ma w tym nic złego, jednak należy sobie uświadomić, że to, co jest promowane jako zdrowy produkt nie zawsze takie jest w rzeczywistości. Na czym polega Zakłamane jedzenie? Sprawdź, o czym jest ta książka!

Zakłamane jedzenie, czyli jak wygląda prawda o jedzeniu

Hanna Stolińska, autorka książki Zakłamane jedzenie. Obalamy mity zdrowego odżywiania, dokładnie przyjrzała się najbardziej popularnym w ostatnich czasach dietom, dzięki którym podobno powinniśmy szybko pozbyć się zbędnych kilogramów i zyskać piękną i szczupłą sylwetkę. Czy to aby na pewno działa? W książce znajdziesz najbardziej popularne, lecz wciąż powtarzane, mity na temat diet i zdrowego odżywiania. Autorka przygląda się również produktom, tzw, superfoods, które promowane są jako super jedzenie, posiadające same zalety dla naszego organizmu. Czy rzeczywiście tak jest? Ta książka to żywieniowy demaskator, który powinien znaleźć się na półce w domu każdej kobiety!

książka zakłamane jedzenie

Dlaczego warto zakupić tę książkę?

Istnieje wiele powodów, dla których warto kupić Zakłamane jedzenie dla siebie lub swoich bliskich. Najważniejszym z nich jest wiedza, dzięki której nie pozwolimy być dłużej manipulowani przez reklamy czy wyidealizowane zdjęcia modelek czy trenerek fitness. Sprawdź, co naprawdę jest zdrowe i dobre dla Twojego ciała i podejmuj mądre decyzje żywieniowe. Twój organizm na pewno Ci za to podziękuje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *