Dodatki i akcesoria

Garmin Venu Sq metaliczna orchidea- fukcjonalność i elegancki look

garmin venu sq metaliczna orchidea

Planujesz zakup nowego zegarka, który sprawdzi się zarówno podczas treningu, jak i w połączeniu z elegancką stylizacją. Poznaj Garmin Venu Sq metaliczna orchidea, który łączy funkcjonalność z dobrym wyczuciem stylu. Sprawdź, jakie przydatne funkcje posiada to urządzenie.

Jakie funkcje znajdziesz w zegarkach firmy Garmin?

Smartwatch został zaprojektowany z myślą o wszystkich kobietach, które szukają urządzenia wspierającego codzienny trening. Wyróżnia go przejrzysty i kolorowy wyświetlacz oraz szereg inteligentnych funkcji. Zaprogramowano w nim monitoring zdrowia oraz aplikacje do jazdy na rowerze, biegania, marszu, a  nawet gry w golfa. Łącznie posiada ponad 20 różnych aplikacji sportowych, co zachęca do aktywności sportowej. Garmin Venu Sq metaliczna orchidea posiada opcję planowania treningów oraz dokonywania płatności zbliżeniowych. Urządzenie może zostać połączone z Twoim telefonem, co pozwala na odczytywanie powiadomień i wiadomości. Jego bateria gwarantuje długi czas pracy do 6 dni aktywności zegarka.

garmin venu sq metaliczna orchidea

Garmin Venu Sq metaliczna orchidea- elegancja w sportowym wydaniu

Kolorystyka zegarka jest zachowana w barwach orchidei. Delikatny, brudny róż w połączeniu z metalicznym połyskiem sprawia, że jest on ulubieńcem wielu użytkowniczek. Garmin Venu Sq metaliczna orchidea posiada wygodny silikonowy pasek, a jego wyświetlacz został stworzony z wytrzymałego szkła Corning Gorilla.  Świetnie pasuje do codziennej i sportowej stylizacji oraz bardziej oficjalnych okoliczności. Możesz dopasować go do każdego stroju gimnastycznego lub wyjść z nim na miasto w ulubionej sukience.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.