Uroda

Który fotel masujący wybrać do salonu beauty?

Salon SPA powinien mieć wydzieloną strefę odpoczynku. W takim pomieszczeniu dobrze przygotować odpowiednie warunki do osiągnięcia pełnego komfortu i relaksu gości. Światła powinny być delikatne, muzyka uspakajająca, ładny unoszący się zapach. Ale czy to wystarczy? Niekoniecznie. Warto wyposażyć salon beauty w fotele masujące. Który fotel masujący wybrać?

Obecnie w internecie znajdziemy wiele rozwiązań, nie wszystkie fotele masujące sprawdzą się do salonu SPA. Niektóre modele nadają się tylko do użytku domowego, takie powinniśmy wykluczyć. Dobrym rozwiązaniem będzie zrobienie rozeznania i sprawdzenie który fotel masujący warto wybrać, tak aby klienci byli zadowoleni z efektów.

Który fotel masujący wybrać do masażu relaksacyjnego?

Fotele masujące posiadają wiele różnych funkcji, w niektórych z nich mamy funkcję rozciągania w innych masaż poduszkami powietrznymi. Rozwiązań jest wiele, ale do salonu beauty przyda się coś innego, jak na przykład funkcja masowania kręgosłupa. Takie rozwiązanie może przykuć uwagę przychodzących klientów, którzy pracują przy biurku. Praca biurowa sprawia, że jesteśmy narażeni na niewygodną pozycję przez wiele godzin. Szkodzi to nie tylko naszemu samopoczuciu, ale także postawie. Odpowiadając na pytanie, który fotel masujący wybrać do salonu SPA, odpowiedź brzmi: najbardziej relaksujący, odprężający mięśnie z dodatkowym naciskiem na masaż górnych partii ciała, w tym kręgosłupa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.